Jestem specjalista terapii uzależnień i psychoterapeutą.
Ukończyłam Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny w Szczecinie, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Poznaniu.
Ponadto szkolenia/kursy:  „Praca z parą z problemami seksuologicznymi – paradygmat poznawczo-behawioralny”, „Psychoterapia poznawczo-behawioralna trudnych pacjentów ze skomplikowanymi problemami i wysokim ryzykiem samobójstwa” –  przeprowadzona przez prof.Cory’ego F. Newmana, „Fobia społeczna”- przeprowadzona przez prof. Thomasa Heidenreicha, „Wprowadzenie do DBT – Diagnoza osobowości z pogranicza”, „Dialog motywujący w pracy z grupą i osobami  zagrożonymi uzależnieniami” – program oparty na standardach MINT,  „CANDIS”- program dla osób uzależnionych od kannabinoidów, „Uzależnienia behawioralne ze szczególnym uwzględnieniem uzależnienia od hazardu”, „Wczesna interwencja wobec młodzieży nadużywającej substancji psychoaktywnych”, „Młodzież a uzależnienie od Internetu”, „Uzależnienie od seksu”, „O miłości do jedzenia prawie wszystko – terapia zaburzeń odżywiania”, „Medytacja Vipassana w tradycji Sayagyi U Ba Khina”.
Posiadam Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień  Nr SP/909/2014, Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej, Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym i integracyjnym z osobami doświadczającymi poczucia krzywdy, lęku, złości, beznadziejności, wstydu, żalu, smutku, z problemem uzależnienia, z poczuciem zagubienia radości i sensu życia, nierozumiejących emocji  i swoich problemów.
Interesuje mnie  literatura fantasy, science fiction, fantastyka naukowa, samoświadomość, filozofia, kosmologia, bodhi, medytacja, psychologia transpersonalna, psychologia psychotroniczna, medycyna integracyjna, holistyczna, wschodnia. W Ośrodku Terapeutycznym „SZANSA” s.c. pracuję w Przychodni Terapii Uzależnień i Wspłuzależnienia.