Jestem psychologiem i psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego, Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Kurs Podstawowy i Zaawansowany Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży i osób dorosłych, psychoterapią systemową par/małżeństw i rodzin.

Pracuję z młodzieżą, osobami dorosłymi, parami, rodzinami. Posiadam również doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo.

Jestem Członkiem Nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej .

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako psycholog w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, szkołach i placówce opiekuńczo-wychowawczej, Wojskowej Pracowni Psychologicznej, Domu Pomocy Społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych na tle alkoholowym.

W Ośrodku Terapeutycznym „SZANSA” s.c. pracuję w Poradni Psychologicznej.

Praca jest moją pasją, głównie psychologia systemowa i kliniczna zaburzeń psychicznych. W wolnej chwili z przyjemnością zgłębiam intrygujące książki i oglądam niebanalne filmy, oddaję się podróżom małym i dużym oraz różnym formom aktywności fizycznej, zazwyczaj jest to aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – w górach, nad morzem, wycieczki rowerowe.